يك پيروزي بزرگ و ضرورت ادامه تلاشهايمان

photo_2017-01-03_18-28-3215317731_1433684669976262_3254288152621249432_n

يك پيروزي بزرگ و ضرورت ادامه تلاشهايمان

بر اساس منبع خبري تلگرام مادران ، آرش صادقي پس از ٧٢ روز به اعتصاب غذاي خود پايان داد. گفته شده است كه آرش قبول كرده است كه اعتصاب خود را بشكند و به او سرم وصل كنند . يك منبع موثق اعلام كرده است كه گلرخ را از بند نسوان زندان اوين خارج كرده اند و در ازاي پرداخت پانصد ميليون تومان وثيقه به او مرخصي داده شده است. نخستين عكس گلرخ را پس از آزادي در زير ملاحظه ميكنيد .

اين پيروزي مهمي براي همه ما است كه هر روزه از آرش و گلرخ حمايت كرده و براي رساندن صداي آرش صادقي و خواست آزادي گلرخ ابراهيمي تلاش كرده ايم. اين پيروزي مهمي در عرصه تلاش براي آزادي زندانيان سياسي است

اعتصاب غذاي آرش در اعتراض به محاكمه ناعادلانه گلرخ و حكم زندانش بود. گلرخ و آرش به شش و نوزده سال زندان محكوم شدند دادگاه گلرخ ابراهيمي در حالي برگزار شد كه گلرخ به دليل عمل جراحيش در بيمارستان بستري بود و مقامات هرگز مدارك پزشكيش را قبول نكردند. آرش از سلامتي و جان خود براي اعتراض به حكم و دستگيري ناعادلانه گلرخ مايه گذاشت و توانست پشتيباني مردم را جلب كند. در طول ٧٢ روز اعتصاب غذاي آرش همه ما لحظه به لحظه اخبار وضعيت آرش را دنبال كرديم و با اقدامات مختلف از جمله ارسال نامه اعتراضي به مقامات جمهوري اسلامي، طوفان تويتري، تجمع در مقابل زندان اوين، پخش اخبار مربوط به آرش ، مراجعه به مقامات جهاني آرش و گلرخ را تنها نگذاشتيم. مردم در داخل ايران و كشورهاي مختلف نگذاشتند صداي آرش و گلرخ خاموش شود. اين عظمت و قدرت يك حركت سراسري است.

از طرف كميته مبارزه براي آزادي زندانيان سياسي ، اين پيروزي را به همگان تبريك ميگويم. اين بايد سكوي پرشي براي تلاشها و موفقيتهاي بيشتري باشد . بايد توان و تلاشمان را در سال جديد براي آزادي زندانيان سياسي هر چه بيشتر كرده و با ابتكارات مختلف و در يك همبستگي جهاني فرياد ‘ زنداني سياسي آزاد بايد گردد’ را در دنيا فرياد بزنيم.
شيوا محبوبي
سخنگوي كميته مبارزه براي آزادي زندانيان سياسي
١٤ دي ماه ١٣٩٥

http://fa.cfppiran.com

به کانال تلگرام کمیته بپیوندید

: https://telegram.me /CFPPI ‎فیس بوک کمیته

: https://www.facebook.com/zendani.siasi

 

 

Advertisements

About shivamahbobi

Women's rights activist and spokesperson for ​ Campaign to Free Political Prisoners in Iran (CFPPI), former political prisoner ,TV producer and presenter

Posted on January 3, 2017, in Political Prisoners - زندانيان سياسى, فارسى and tagged , , , , , , . Bookmark the permalink. Leave a comment.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: