فراخوان زندانیان سیاسی به بهنام ابراهیم زاده

Behnam-1

اطلاعیه شماره ٣: كارزار بهنام را آزاد کنید

#FreeBehnam

فراخوان زندانیان سیاسی به بهنام ابراهیم زاده

از بهنام ابراهیم زاده میخواهیم به اعتصاب غذایش خاتمه دهد

بهنام ابراهیم زاده از چهره های شناخته شده و محبوب کارگری همچنان در اعتصاب غذا بسر میبرد و وضع جسمانی او نگران کننده است. بهنام در اعتراض به انتقالش به بند زندانیان غیر سیاسی و وضعیت اسفناک زندان از تاریخ ١٢ آذر تا کنون در اعتصاب غذا بسر میبرد و بنا بر آخرین خبر دچار خونریزی معده شده و خطر جانی وی را تهدید میکند. خواست فوری او بازگشت وی به بند زندانیان سیاسی است. جمعی از زندانیان سیاسی به اسامی شاهرخ زمانی- سعید ماسوری- محمدعلی منصوری- صالح کهندل- میثاق یزدان نژاد- جواد فولادوند- اسدالله هادی- رضا اکبری- مهدی فراهانی- علیرضا فراهانی- فرید آزموده- حشمت الله طبرزدی- حجت الله حاتمی- افشین حیرتیان- ایرج حاتمی- شاهین ذوقی تبارطی نامه ای از بهنام ابراهیم زاده خواسته اند که با توجه به وضعیت وخیم جسمانی اش به اعتصاب غذای خود خاتمه دهد.( متن این نامه ضمیمه است). کمپین “بهنام را آزاد کنید” با تایید فراخوان این زندانیان سیاسی از بهنام عزیز میخواهد که به اعتصاب غذای خویش خاتمه دهد. همه ما با یک کارزار قوی و وسیع جهانی به بهنام اطمینان میدهیم که پیگیر خواستهایش هستیم و در سطح جهان صدای بهنام ابراهیم زاده و همه زندانیان دربند هستیم.

در رابطه با وضعیت اضطراری بهنام ما با اعلام کارزار “بهنام را آزاد کنید” از مردم مدافع حقوق انسان در ایران و همه سازمانهای کارگری و نهادهای انساندوست در سراسر جهان میخواهیم که برای نجات جان بهنام و در دفاع از خواستهای برحقش به این کمپین بپیوندند. این کمپین تا آزادی بهنام ابراهیم زاده ادامه دارد. بهنام باید فورا آزاد شود. بهنام باید تحت درمان و معالجه قرار گیرد.

هفته حمايت از بهنام ابراهيم زاده از روز دوازدهم ژانویه الى هجدهم ژانويه است و از شما دعوت ميكنيم كه به هر شکلى که میتوانید به این کارزار بپیوندید. شما ميتوانيد با امضا طومارحمایت از بهنام ابراهیم زاده و خواستهایش، با ارسال پیام همبستگی به صورت نوشته و يا تهیه کلیپ، با برپا کردن پیکت های اعتراضی در هفته حمايت از بهنام شركت كنيد.

٢ ژانویه٢٠١٥، ١٢ دى ماه ١٣۹٣

كميته مبارزه براى آزادى زندانيان سياسى

كمپين برای آزادی کارگران زندانی

نهاد كودكان مقدمند

​http://zendanisiasi.wordpress.com

http://free-them-now.com

http://childrenfirstnow.com

ضمیمه:

درخواست جمعی از زندانیان سیاسی از بهنام ابراهیم زاده برای پایان دادن به اعتصاب غذا

هم بندی گرامی آقای بهنام ابراهیم زاده تحمل بیش از یک ماه اعتصاب غذا و پافشاری شما برادامه آن نشان از عزم راسخ شما در تحقق خواستهایتان است که این امر قابل احترام است، لاکن با توجه به شرایط حاد فرزند بیمارتان وفشار روحی فراوانی که درنتیجه اعتصاب غذای شما برهمسر وخانواده تان وارد می شود و همچنین شرایط جسمانی نگران کننده شما با توجه به ناراحتی های کلیوی و خون ریزی معده که از نزدیک مشاهده میکنیم، ما به عنوان جمعی از زندانیان سیاسی از شما درخواست می کنیم که با توجه به جمیع این شرایط به اعتصاب غذای خود پایان دهید.

به امید آنکه هیچ زندانی سیاسی برای تحقق خواسته هایش ناچار به اعتصاب غذا نگردد.

زندانیان سیاسی زندان رجایی شهر:

شاهرخ زمانی- سعید ماسوری- محمدعلی منصوری- صالح کهندل- میثاق یزدان نژاد- جواد فولادوند- اسدالله هادی- رضا اکبری- مهدی فراهانی- علیرضا فراهانی- فرید آزموده- حشمت الله طبرزدی- حجت الله حاتمی- افشین حیرتیان- ایرج حاتمی- شاهین ذوقی تبار

ا

Advertisements

About shivamahbobi

Women's rights activist and spokesperson for ​ Campaign to Free Political Prisoners in Iran (CFPPI), former political prisoner ,TV producer and presenter

Posted on January 2, 2015, in Political Prisoners - زندانيان سياسى, فارسى and tagged , , , , . Bookmark the permalink. Leave a comment.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: