با اعتراضمان در مقابل جنايتكاران ضد زن اسيد پاش بايستيم

با اعتراضمان در مقابل جنايتكاران  ضد زن اسيد پاش بايستيم

asidpachi

اوايل انقلاب ٥٧ جنايتكاران رژيم اولين حمله به مردم را با حمله به حقوق زنان شروع كردند, اونموقع  اوباش رژيم با تيغ زدن به لبهاي ارايش شده زنان, پونز كردن روسرى زنان به پيشانيشان , فرو كردن اانگشتانى كه ناخنهاي لاك زده داشت در كيسه اى پر از سوسك.. ميخواستند حجاب اين سمبل اسارت زن را تحميل كنند و چادرى سياه روي زنان بكشند تا ديده نشوند,. دست به هر كارى در طول اين ٣٥ سال زدند, اما نتوانستند شادي و رنگ را از زنان و مردم ايران بگيرند, زنان با چنگ و دندان با اين فاشيستها جنگيدند.
اينبار آخوندهاي عصر حجري ميگويند..”ﻣﺴﺄﻟﻪ ﺣﺠﺎﺏ ﺩﯾﮕﺮ ﺍﺯ ﺣﺪ ﮔﺬﺷﺘﻪ ﺍﺳﺖ ﻭ ﺑﺮﺍﯼ ﻣﻘﺎﺑﻠﻪ
ﺑﺎﯾﺪ (ﭼﻮﺏ ﺗَﺮ ) ﺭﺍ ﺑﺎﻻ ﺑﺮﺩ ﻭ ﺍﺯ ﻧﯿﺮﻭﯼ ﻗﻬﺮﯾﻪ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ  ﮐﺮﺩ”   . گشت  سركوبشان كار نميكند و  اوباشانشان اسيد پاشى به صورت زنان را شروع كرده اند.
در اصفهان هيلا جورکش که از قربانیان اسیدپاشی است و شرایط بسیار وخیمی دارد ومسوولین اطلاعات از خانواده وی خواسته بودند از نام مستعار ندا استفاده کنند لیکن اکنون که وی بینایی یک چشم خود را به طور کامل از دست داده وچشم دیگرش به شرط عمل موفق و عدم عفونت 20 درصد سوسو میزند پدرش می گوید
نمی خواهم از نام مستعار استفاده شود نام واقعی دخترم را بگویید . سهیلا دختر ديگريست كه در روز حادثه از استخر برمی گشته زمانی که دوستانش را از اتوموبیلش پیادهکرده و مشغول رانندگی بود و شیشه اتوموبیل پایین بوده صدای موتور سواری را از پشت سر می شنود و طولی نمی کشد که تمام صورت و بدنش می سوزد , بحدی که از ماشین پیاده شده و به گفته وی : ناله می کردم و لباسهایم را در می آوردم , مردم جمع شده بودند و هیچ کس نمی دانست چه کند…..
اينها فقط دو مورد است موارد زيادي اتفاق افتاده است.  مردم با تمام نيرو بايد مقابل  رژيم و حمله جنايتكارانه اش به زنان بياستند, به خيابانها بريزند .   فرياد اين زنان باشيم, و با اعتراض رژيم را عقب برانيم. .
Advertisements

About shivamahbobi

Women's rights activist and spokesperson for ​ Campaign to Free Political Prisoners in Iran (CFPPI), former political prisoner ,TV producer and presenter

Posted on October 22, 2014, in فارسى, Women's Rights - زنان and tagged , , . Bookmark the permalink. Leave a comment.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: